Podłęże

Ochmanów – Salon Firmowy

Ochmanów 117
32-003 Podłęże

tel. 12 279 71 01

Więcej informacji
W Aluhaus przykładamy ogromną uwagę do tego, aby nasze drzwi zewnętrzne zachwycały nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale także niepowtarzalnym designem. Oferujemy Ci naprawdę bogatą paletę barw oraz dziesiątki różnorodnych projektów, które sprawdzą się w różnych stylach aranżacyjnych – od klasycznych, przez nowoczesne, aż po postmodernizm, czy modny styl skandynawski. Oczywiście unikatowy wygląd idzie w parze z wytrzymałością. Nasze drzwi zewnętrzne nie ulegną zniszczeniu pod wpływem promieni UV, czy wilgoci. To absolutna gwarancja skutecznego działania przez lata. Jesteś zainteresowany?

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Podłężu?

  1. Jaką dajecie gwarancję na drzwi zewnętrzne? W Aluhaus przy zakupie drzwi zewnętrznych otrzymujesz 5 lat gwarancji na naszą stolarkę i aż 10 lat na powłokę lakierniczą. Pamiętaj, że jeśli przypadkiem nie dostałbyś razem z zamówieniem karty gwarancyjnej, możesz się po nią udać do najbliższego salonu.

  1. Czy wasze produkty są ekologiczne? Stolarka przyjazna dla środowiska jest jednym z naszych największych priorytetów. Nasze produkty doskonale nadają się dla osób ekologicznych. Stolarka Aluhaus może być bowiem w 100% odzyskana jako surowiec wtórny i to bez jakichkolwiek strat jakościowych.

  1. Podobają mi się wasze drzwi Paulus z linii Inox. Czy jest jednak możliwość zamówienia ich w innym kolorze niż ten dostępny w katalogu? Dla osób, które chciałyby dostosować nasze modele drzwi do swoich potrzeb, stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”. W tym narzędziu, dostępnym na naszej stronie internetowej, możesz stworzyć własny projekt drzwi zewnętrznych, korzystając z udostępnionych przez nas rozwiązań. Jeżeli chciałbyś zamówić drzwi Paulus z linii Inox w innym kolorze, niż proponujemy, to możesz to zrobić właśnie za pomocą „Konfiguratora”. Tam możesz wybrać interesujący Cię kolor z udostępnionej przez nas palety barw. Możesz również dobrać takie akcesoria, które będą odpowiadać Twoim potrzebom.

  1. Jakie dodatkowe akcesoria do drzwi zewnętrznych mogę zakupić w waszym sklepie? W Aluhaus wiemy, jak wielką różnicę w odbiorze wizerunku robią wszelkiego rodzaju detale. Dlatego zamawiając u nas drzwi zewnętrzne, dajemy Ci ogromny wybór dodatków. Są to m.in. numery domów (które licowane z powierzchnią panelu nadają drzwiom indywidualnego charakteru), naświetla boczne, pochwyty i klamki, czy różnego rodzaju dodatkowe zabezpieczenia. Oferta proponowanych przez nas akcesoriów jest bardzo szeroka. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”.