Drzwi zewnętrzne Olsztyn

Olsztyn – POLIKARSKI – Partner Handlowy

ul. Kościuszki 27a
10-503 Olsztyn

tel. 89 533 88 11

Więcej informacji
Dlaczego warto stawiać na Aluhaus? Ponieważ nasze drzwi zewnętrzne to gwarancja skuteczności przez długie lata. Dzięki odpowiednim projektom i materiałom najwyższej jakości chronią dom przed szkodliwym wpływem nawet  ekstremalnych warunków atmosferycznych. To jednak nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz szereg nowoczesnych zabezpieczeń, którym niestraszni są nawet najbardziej zuchwali włamywacze. A co z gwarancją? Ta wynosi 5 lat gwarancji na stolarkę i aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą. Z Aluhaus możesz być spokojny o swój dom!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadali nam mieszkańcy Olsztyna?

  1. Jak działa sztywny łańcuch, który oferujecie w swoim sklepie? Sztywny łańcuch jest jednym z popularniejszych zabezpieczeń drzwi w naszym sklepie. Umożliwia on uchylenie drzwi, bez potrzeby ich całkowitego otwarcia. Dopiero kolejne przekręcenie pokrętła umożliwia otworzenie drzwi na tyle, aby wejście z zewnątrz było możliwe.

  1. Poszukuję nowoczesnych drzwi z wąskimi przeszkleniami. Czy znajdę takie w waszej ofercie? Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne, które posiadają wąskie i podłużne przeszklenia, być może strzałem w dziesiątkę okażą się dla Ciebie nasze modele z linii Inox (np. drzwi zewnętrzne Adora z matową szybą i licowanymi aplikacjami ze stali nierdzewnej). Te posiadają panele z przeszkleniami stylistycznie nawiązującymi do modernizmu. Ich wyjątkowy styl doskonale pozwala wkomponować się w nawet najbardziej odważne i wyraziste projekty domów. Wszystkie proponowane przez nas modele drzwi zewnętrznych znajdziesz na naszej stronie internetowej w katalogu, w zakładce „Home”.

  1. Jak zabezpieczyć drzwi zewnętrzne przed wyważeniem? Jeżeli planujesz zakup drzwi zewnętrznych w sklepie Aluhaus, na Twoje życzenie możemy zamontować przy zawiasach trzpienie antywyważeniowe. To  zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie drzwi przed wyważeniem. Wszystkie używane przez nas zabezpieczenia zostały szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej.

  1. Czym różnią się od siebie opcje Multikolor i Bikolor? Multikolor i Bikolor to oznaczenia kolorystyczne naszych drzwi zewnętrznych. Modele oznaczone znakiem Multikolor mogą zostać spersonalizowane poprzez umieszczenie dwóch różnych kolorów na jednej płaszczyźnie. Wszystkie modele drzwi, które mają znak Bikolor, mogą natomiast zostać przez nas wykonane w różnym kolorze od strony wewnętrznej i zewnętrznej, bez konieczności dopłaty (w obrębie standardowych kolorów). Listę kolorów standardowych znajdziesz na naszej stronie internetowej w katalogu, w zakładce „Home”.
  Śląskie zainwestowało w porządne drzwi zewnętrzne. A Ty? Wejdź w odnośnik i sprawdź ofertę. Aluhaus jak zawsze stawia na komfort, bezpieczeństwo i najnowszy design.