Olsztyn

Olsztyn wie, gdzie szukać wysokiej jakości drzwi!

Dlaczego warto stawiać na Aluhaus? Ponieważ nasze drzwi zewnętrzne to gwarancja skuteczności przez długie lata. Dzięki odpowiednim projektom i materiałom najwyższej jakości, nasze drzwi chronią dom przed szkodliwym wpływem nawet ekstremalnych warunków atmosferycznych. To jednak nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz szereg nowoczesnych zabezpieczeń, którym niestraszni są nawet najbardziej zuchwali włamywacze. A co z gwarancją na nasze drzwi? Ta wynosi 5 lat gwarancji na stolarkę i aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą. Z Aluhaus możesz być spokojny o swój dom- nasz drzwi Ci to zapewnią!

Sprawdź nasz salon w Olsztynie!

Jednym z często zadawanych pytań, jakie słyszymy jest pytanie "Jak działa sztywny łańcuch, który oferujecie w swoim sklepie?" Sztywny łańcuch jest jednym z popularniejszych zabezpieczeń drzwi w naszym sklepie. Umożliwia on uchylenie drzwi, bez potrzeby ich całkowitego otwarcia. Dopiero kolejne przekręcenie pokrętła umożliwia otworzenie drzwi na tyle, aby wejście z zewnątrz było możliwe. Olsztyn doskonale zdaje sobie sprawę z naszych innowacyjnych i praktycznych rozwiązań, dlatego właśnie jeśli salon drzwi w Olsztynie, to tylko Aluhaus! Nasze drzwi to gwarancja jakości, dźwiękoszczelności i odpowiedniej termoizolacji, ale to nie wszystko. Wysoka jakość naszych drzwi, to także wysoki poziom bezpieczeństwa Twój oraz Twoich bliskich, na czym bez wątpienia Wam zależy. Postaw na nasze drzwi i ciesz się wszystkimi korzyściami, jakie z nich płyną! Bo jeśli drzwi, to tylko od Aluhaus! Nasze drzwi to nie tylko jakość, ale również nienaganna prezencja, bo nie oszukujmy się - wygląd drzwi, zwłaszcza tych zewnętrznych, które są wizytówką Twojego domu - ma znaczenie. Jeżeli interesują Cię drzwi zewnętrzne, które posiadają wąskie i podłużne przeszklenia, być może strzałem w dziesiątkę okażą się dla Ciebie nasze modele z linii Inox (np. drzwi zewnętrzne Adora z matową szybą i licowanymi aplikacjami ze stali nierdzewnej). Te posiadają panele z przeszkleniami stylistycznie nawiązującymi do modernizmu. Wyjątkowy styl tych drzwi doskonale pozwala wkomponować się w nawet najbardziej odważne i wyraziste projekty domów. Wszystkie proponowane przez nas modele drzwi zewnętrznych znajdziesz na naszej stronie internetowej w katalogu, w zakładce „Home”. Mnogość drzwi, które u nas znajdziesz jest tak duża, że nasz salon drzwi jest pierwszym wyborem na cały Olsztyn!

Salon drzwi - tylko Olsztyn, tylko Aluhaus!

Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć drzwi zewnętrzne przed wyważeniem? Nic prostszego! Jeżeli planujesz zakup drzwi zewnętrznych w sklepie Aluhaus, na Twoje życzenie możemy zamontować przy zawiasach trzpienie antywyważeniowe. To zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie drzwi przed wyważeniem. Wszystkie używane przez nas zabezpieczenia zostały szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje nowe drzwi dawały Ci poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, to postaw na drzwi z oferty Aluhaus. Być może przeglądałeś już naszą ofertę drzwi i zastanawiasz się, czym różnią się od siebie opcje Multikolor i Bikolor? Multikolor i Bikolor to oznaczenia kolorystyczne naszych drzwi zewnętrznych. Modele oznaczone znakiem Multikolor mogą zostać spersonalizowane poprzez umieszczenie dwóch różnych kolorów na jednej płaszczyźnie. Wszystkie modele drzwi, które mają znak Bikolor, mogą natomiast zostać przez nas wykonane w różnym kolorze od strony wewnętrznej i zewnętrznej, bez konieczności dopłaty (w obrębie standardowych kolorów). Listę kolorów standardowych znajdziesz na naszej stronie internetowej w katalogu, w zakładce „Home”.

W Olsztynie nie mamy sobie równych - drzwi od Aluhaus!

Chyba dostałeś już wiele argumentów, które przemawiają na korzyść naszych drzwi. Teraz jedyne co musisz zrobić, to zdecydować się na konkretny model drzwi i odpowiednie jego spersonalizowanie tak, aby jak najlepiej pasował do Twojego domu. Nasze drzwi to gwarancja jakości, starannego wykonania i najwyższej klasy materiałów użytych do ich produkcji. W nasze drzwi wkładamy całe serce i zaangażowanie i właśnie to czyni nas liderem w tym temacie. Możemy pochwalić się niezwykle szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy są dla nas najlepszą wizytówką. Wierzymy, że nasze drzwi z powodzeniem będą służyć Ci przez długie, długie lata, jeśli tylko się na nie zdecydujesz. Nie zwlekaj więc dłużej - drzwi od Aluhaus czekają na Ciebie! Zobacz, czy te drzwi wejściowe: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-olsztyn/ też trafią w Twoje gusta!
Przejdź do góry