Myślenice

Myślenice – ARCHIK+ – Partner Handlowy

ul. Wł. Jagiełły 2
32-400 Myślenice

tel. 12 274 27 90

Więcej informacji
W Aluhaus oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne drzwi zewnętrze, które wyróżniają się pod każdym względem. 25 lat doświadczenia na rynku, odpowiednie zaplecze technologiczne oraz najlepsi konstruktorzy – wszystko to wpływa na jakość naszych drzwi. Do tego dochodzi również niebanalny design oraz cały szereg linii m.in. zachwycająca swoim wyglądem linia Groove.  Możesz być pewien, że u nas znajdziesz idealną propozycję dla siebie.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was z Myślenic?

  1. Gdzie znajdę paletę kolorów waszych drzwi zewnętrznych Wszystkie dostępne w naszym sklepie palety kolorystyczne znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „Akcesoria”. Możesz również przejrzeć nasze propozycje w najbliższym sklepie stacjonarnym. W Myślenicach znajdziesz nas na ul. Wł. Jagiełły 2. W razie jakichkolwiek pytań możesz za pomocą strony wysłać do nas zapytanie lub zadzwonić do placówki.

  1. Czy kupując u was drzwi zewnętrzne, mogę sam wybrać umiejscowienie przeszkleń? Z myślą o Klientach, którzy chcieliby stworzyć drzwi według własnego projektu, stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”, z którego możesz skorzystać na naszej stronie internetowej. Dzięki temu narzędziu możesz samodzielnie zaprojektować wymarzony model drzwi zewnętrznych, korzystając z udostępnionych przez nas opcji. Do wyboru masz w nim m.in. rodzaj i umiejscowienie przeszkleń. Możesz również wybrać kolory, wymiary, zabezpieczenia i akcesoria do drzwi.

  1. Jaką wkładkę proponujecie zamontować w drzwiach zewnętrznych dla zwiększenia bezpieczeństwa? Dla zwiększenia bezpieczeństwa drzwi zewnętrznych proponujemy Ci zamontowanie wkładki Janus. Wyposażona jest w wielopłaszczyznowe zapadki, które połączeniu z ochroną antyrozwierceniową oraz zabezpieczeniem przeciw kopiowaniu klucza jest najwyższej klasy barierą przeciw próbom nieautoryzowanego otworzenia drzwi. Wkładka posiada symetryczny klucz, dzięki czemu nie ma znaczenia, jak włożysz go do zamka. Dodatkowo jest obustronna, co umożliwia otwarcie drzwi niezależnie od pozostawienia klucza w zamku z drugiej strony.

  1. Czy wasze drzwi nadają się do domu z małym dzieckiem? Zależy mi na tym, żeby ozdoby na drzwiach nie miały ostrych krawędzi. Wszystkie aplikacje, jakie umieszczamy na naszych drzwiach zewnętrznych, tworzone są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i licowane z powierzchnią panelu. Pozwala to nie tylko na likwidację wszelkich ostrych krawędzi, ale również ułatwia utrzymanie drzwi w czystości. Pamiętaj, że wybierając Aluhaus, stawiasz na najwyższą jakość produktów.