Łuków

Łuków – ZBOROWSKI – Partner Handlowy

Plac Narutowicza 3
31-400 Łuków

tel. 25 798 03 79

Więcej informacji
Już od 25 lat zachwycamy naszych Klientów wyjątkowymi projektami, które nie tylko przykuwają wzrok, ale też wyróżniają się najlepszymi parametrami technicznymi na rynku. Nasze drzwi zewnętrzne to absolutna gwarancja energooszczędności, szczelności, komfortu używania i najwyższego designu. Potwierdzają to liczne testy jakościowe. Możesz być pewien, że również do Twojego domu dostarczymy drzwi, którym nie straszne są nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Chcesz zabezpieczyć swój dom przed wdzierającym się zimnem, hałasem i nieproszonymi gośćmi? W takim razie doskonale trafiłeś.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam w Łukowie?

  1. Czy w waszym sklepie mam możliwość wyboru miejsca przeszklenia drzwi? Z myślą o Klientach, którzy poszukują indywidualnych, nieszablonowych rozwiązań, stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Tam możesz zaprojektować drzwi zewnętrzne według własnego projektu, korzystając z proponowanych przez nas rozwiązań. Jedną z opcji, jaką możesz w nim wybrać, jest właśnie układ przeszkleń w drzwiach. Wybierasz tam nie tylko umiejscowienie szyb, ale również ich rodzaj, ponieważ każda z proponowanych przez nas pozycji ma inny wpływ na estetyczny odbiór całości. W razie jakichkolwiek pytań możesz zadzwonić do najbliższej placówki naszego sklepu. Numer znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

  1. Szukam drzwi zewnętrznych z geometrycznymi zdobieniami. Znajdę takie w waszej ofercie? Jeżeli interesują Cię geometryczne aplikacje na drzwiach, być może przypadną Ci d gustu nasze drzwi zewnętrzne z linii Geometric.  Posiadają one panele z przeszkleniami o prostych, geometrycznych kształtach z aplikacjami ze stali nierdzewnej. Wszystkie drzwi, jakie proponujemy w tej linii modeli, charakteryzują się klarownym układem zdobień i matematycznym uporządkowaniem. Listę proponowanych przez nas drzwi znajdziesz w naszym katalogu w zakładce „Home” na stronie internetowej sklepu.

  1. Czy macie w swojej ofercie samozamykacze? Jak najbardziej. Posiadamy dwie opcje samozamykaczy w naszej ofercie. Ukryty i nawierzchniowy z szyną ślizgową. Ten pierwszy zapewnia jednocześnie funkcjonalność i wyjątkową estetykę. Jest bowiem całkowicie ukryty w płycie skrzydła dzięki czemu przy otwartych drzwiach widoczna jest tylko szyna ślizgowa. Samozamykacz z szyną ślizgową posiada estetyczną, płaską listwę i montowany jest na skrzydle oraz ościeży. Dostępność w 3 kolorach (biały/srebrny/brąz) umożliwia dopasowanie estetyczne samozamykacza do koloru drzwi.

  1. Czym jest sztywny łańcuch? Sztywny łańcuch jest jedną z propozycji zabezpieczeń, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Umożliwia on uchylenie drzwi bez potrzeby ich całkowitego otwarcia. Dopiero przy kolejnym przekręceniu pokrętła otwierają się one na tyle, by umożliwić wejście z zewnątrz. To jedno z najbardziej popularnych zabezpieczeń, wybieranych przez naszych Klientów.
Jeśli interesują Cię także drzwi wejściowe w Łukowie, zobacz tutaj: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-lukow/
Przejdź do góry