Lublin

Lublin – VITROPLAST – Partner Handlowy

ul. Koncertowa 9
20-843 Lublin

tel. 81 740 43 37

Więcej informacji
Szukasz nowych drzwi zewnętrznych, które poza fantastycznym designem, zapewnią Ci szereg praktycznych rozwiązań? W takim razie doskonale trafiłeś. W Aluhaus stale udoskonalamy nasze projekty, oferując Klientom najlepsze jakościowo propozycje. Co je wyróżnia? Przede wszystkim doskonałe parametry techniczne, na czele z izolacją cieplną i akustyczną, ochroną przed włamywaczami, czy negatywnym wpływem pogody. Możesz być pewien, że dzięki naszym propozycjom odmienisz swój dom, zapewniając sobie jeszcze większy komfort!

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam Lublinie?

  1. Chciałbym urządzić dom w stylu retro. Jakie drzwi z waszej oferty proponujecie? Skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby każdy Klient niezależnie od predyspozycji i wymagań, znalazł u nas drzwi zewnętrzne, które zaspokoją jego potrzeby. Być może do gustu przypadną Ci drzwi z naszej linii Inox. Te mają wbudowane panele z przeszkleniami, które stylistycznie nawiązują do modernizmu. Dzięki temu pasują nawet do najbardziej odważnych i wyrazistych wnętrz. Dodatkowo, te drzwi posiadają ozdobne aplikacje ze stali nierdzewnej, co niewątpliwie dodaje im retro charakteru.

  1. Jakie jest wyposażenie standardowe w waszych drzwiach Elite? W skład wyposażenia standardowego naszych drzwi Elite wchodzą takie zabezpieczenia jak: trzyczęściowe zawiasy rolkowe z regulacją w trzech płaszczyznach, rozeta pierścieniowa zabezpieczająca wkładkę przed włamaniem,  wkładka na klucz bez blokady, umożliwiająca otwarcie drzwi w sytuacji, gdy jest on pozostawiony w zamku od strony wewnętrznej oraz Secury Automatic 2, czyli zamek samoryglujący drzwi w trzech punktach. Dodatkowo na wyposażeniu akcesoriów są: pionowy pochwyt od strony zewnętrznej (poprawia estetykę i ułatwia zatrzaskiwanie drzwi), wewnętrzna klamka (w kilku opcjach wykończenia).

  1. Czy można u was zamówić poszerzenie ościeży? Jak najbardziej. W Aluhaus zdajemy sobie doskonale sprawę, że niektórzy Klienci przy montażu drzwi zewnętrznych muszą dokonać poszerzenia ościeży lub podbudować próg. Zamawiając u nas drzwi zewnętrzne, za dodatkową opłatą możesz zamówić domontowanie podbudowy progu oraz poszerzenie ościeży, aby zapewnić stabilny i „ciepły” montaż dla drzwi.

  1. Czy mogę obejrzeć wasze produkty stacjonarnie, w Lublinie? Oczywiście. Nasi partnerzy handlowi posiadają salony na terenie całego kraju. W Lublinie możesz nas znaleźć na ul. Koncertowej 9. Jeżeli będziesz mieć problem z dojazdem, możesz skorzystać z funkcji GPS, którą udostępniliśmy na naszej stronie internetowej. Pamiętaj jednak, że całą naszą ofertę możesz przejrzeć również online, bez wychodzenia z domu.
Przejdź do góry