Lubin

Lubin – PETER – Partner Handlowy

ul. Stanisławowska 1 (naprzeciw INDOMO)
59-300 Lubin

tel. 76 746 33 10

Więcej informacji
Chcesz poprawić izolację termiczną w swoim mieszkaniu? Doskonale trafiłeś, ponieważ drzwi zewnętrzne aluminiowe spełnią Twoje oczekiwania. Dlaczego jesteśmy tego pewni? Wysoka jakość wykonania i zastosowanie topowych uszczelek oraz wypełnienia to gwarancja zniwelowania napływu zimnego powietrza. Gwarantujemy, że poprawisz swój komfort i zmniejszysz rachunki za ogrzewanie, ponieważ nie będziesz musiał dogrzewać mieszkania. Jakie jeszcze mają zalety drzwi zewnętrzne aluminiowe? Z pewnością ogromnym atutem jest doskonała izolacja akustyczna. Możesz być pewny, że odgłosy z klatki schodowej już nie zakłócą Twojego spokoju. Gdzie znajdziesz drzwi zewnętrzne Lubin? Zobacz na naszej stronie!

FAQ: O to w Lubinie pytaliście najczęściej

  1. W jakich godzinach wasz salon jest otwarty? Dni i godziny, w których nasz salon jest otwarty, znajdziesz na naszej stronie. Rzuć okiem już teraz i przyjedź do sklepu. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze drzwi zewnętrznych i rozwieją wszystkie wątpliwości. Gwarantujemy, że wizyta będzie udana!

  1. Jakie są różnice między drzwiami aluminiowymi i PCV? Drzwi aluminiowe są znacznie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. Co więcej, drzwi PCV mogą ulegać zniekształceniu pod wpływem działania warunków atmosferycznych. Skrzydła aluminiowe nie mają takich problemów. Oba rodzaje drzwi są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają konserwacji. Modele wykonane z aluminium są droższe od PCV, ale wytrzymają znacznie dłużej i cechują je lepsze parametry.

  1. Czy drzwi aluminiowe skutecznie izolują od odgłosów z klatki schodowej? Gwarantujemy, że drzwi aluminiowe mają wysokie parametry izolacji akustycznej, czyli możesz być pewny, że nic nie przeszkodzi Ci w spokojnym odpoczynku. Jak uzyskaliśmy taki efekt? Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości uszczelek i wypełnienia, które tłumią hałasy.

  1. Jakie modele drzwi aluminiowych są dostępne? W ofercie Aluhaus znajdziesz wiele różnych wzorów i kolorów drzwi zewnętrznych. Aluminium jest bardzo podatne na barwienie i formowanie, dlatego bez problemu znajdziesz drzwi do klasycznego i nowoczesnego wnętrza. Sprawdź naszą ofertę już teraz!
Mieszkasz w woj. dolnośląskim? Zobacz, jaką ofertę drzwi zewnętrznych ma dla Ciebie Aluhaus. Kliknij i zapoznaj się z ofertą.
Przejdź do góry