Lipno

Lipno – AKRYL – Partner Handlowy

ul. Przekop 18
87-600 Lipno

kom. 601 681 096

Więcej informacji
Interesują Cię tylko niebanalne i wyróżniające się pod każdym względem projekty? W takim razie doskonale trafiłeś. W Aluhaus przykładamy ogromną uwagę do innowacyjności. Już teraz jesteśmy liderami na rynku, jeśli chodzi o możliwości techniczne naszych produktów. Dzięki nam nasi Klienci mogą zaprojektować dom swoich marzeń, chroniąc go przed nawet najbardziej ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi, włamaniami, czy upływem czasu.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od Was z Lipna?

  1. Szukam drzwi zewnętrznych, które dodadzą dynamiki w odbiorze wizualnym domu. Co mi polecacie? Mamy dla Ciebie propozycję, która może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nasze drzwi zewnętrzne z linii Intarsio ozdobione są trójwymiarowymi aplikacjami ze stali nierdzewnej w taki sposób, aby tworzyły zróżnicowane płaszczyzny. Te zdecydowanie dodają drzwiom dynamicznego charakteru. Drzwi Intarsio dostępne są z szeroką ofertą wzorniczą, dlatego świetnie sprawdzą się we wielu stylach budynków.

  1. Czy mogę zamówić u was drzwi, które od wewnątrz będą w intensywnie czerwonym kolorze? Jak najbardziej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz „Konfigurator drzwi”, w którym możesz zaprojektować własny, wymarzony model. Tam udostępniliśmy szeroką ofertę kolorystyczną. Jeżeli planujesz zamówić drzwi w odcieniu intensywnej czerwieni od wewnętrznej strony, być może najlepiej sprawdzi się tutaj kolor z palety RAL 3020. Pamiętaj, że oprócz kolorów, przy projektowaniu drzwi możesz wybrać również wybrane przez siebie m.in. akcesoria, rodzaje zamków i zabezpieczeń oraz ustalić ilość przeszkleń i wymiary drzwi.

  1. Jak działa czytnik RFID, który posiadacie w swojej ofercie? W naszej ofercie znajdziesz szereg zabezpieczeń, które proponujemy dla zwiększenia bezpieczeństwa drzwi i domu. Czytnik RFID jest jednym z nich. Obsługuje się go za pomocą pastylki lub karty zbliżanej do czytnika. Czytnik posiada prostą konfigurację, której dokonujesz za pomocą breloka Master. W zestawie oferujemy 1 brelok Master i 1 brelok użytkownika. Urządzenie zapamiętuje do 150 pastylek, kart lub użytkowników.

  1. Jakie akcesoria do drzwi zewnętrznych proponujecie? Dokonując u nas zakupu drzwi zewnętrznych, możesz do zamówienia dodać różnego rodzaju akcesoria i zabezpieczenia. Dla wzbogacenia wyglądu drzwi możemy dodać numer domu, który osadzamy w powierzchni panelu i licujemy z blachą aluminiową. Proponujemy również m.in. różnego rodzaju naświetla boczne,  które świetnie sprawdzają się z szybami poddanymi piaskowaniu, pochwyty, aplikacje ze stali nierdzewnej. Całą naszą ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce „Akcesoria”.
Szukasz drzwi wejściowych w woj. kujawsko-pomorskim? Zobacz ofertę w Toruniu: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-torun/ Zobacz inny salon partnera handlowego w woj. kujawsko-pomorskim: https://www.aluhaus.com.pl/miasta_salony/swiecie/
Przejdź do góry