Limanowa

Nasze drzwi zewnętrzne to połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów oraz, co niezwykle ważne, precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty. Dzięki temu każdy model utrzymuje się na tym samym, najwyższym możliwym standardzie jakości. W naszej pracy nie stawiamy na półśrodki. Robimy wszystko, aby móc zaproponować naszym Klientom nowoczesne i innowacyjne produkty. Do tego dochodzi również niebanalny design, doskonale wyróżniający się na tle standardowej stolarki.

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne dostaliśmy od mieszkańców Limanowej?

  1. Jak zapobiec wyważeniu drzwi? Aby zapobiec wyważeniu, na prośbę naszych Klientów możemy zamontować w drzwiach zewnętrznych trzpienie antywyważeniowe. To zdecydowanie jedno z najbardziej popularnych zabezpieczeń, jakie stosujemy w naszych produktach. Trzpienie montowane są z zawiasami, co skutecznie umożliwia wyważenie drzwi.

  1. Jakie zabezpieczenie przed skopiowaniem klucza polecacie? Z myślą o Klientach, którzy chcieliby zabezpieczyć zamek w swoich drzwiach przed kopiowaniem klucza, proponujemy wkładkę Janus. Ta wyposażona jest w wielopłaszczyznowe zapadki, które w połączeniu z ochroną antyrozwierceniową oraz zabezpieczeniem przeciw kopiowaniu klucza stanowi najwyższej klasy barierę przeciw próbom nieautoryzowanego otworzenia drzwi. Wkładka posiada symetryczny klucz, który można włożyć do zamka w obu pozycjach. Jest obustronna, co umożliwia otwarcie drzwi niezależnie od tego, czy w zamku po drugiej stronie drzwi, znajduje się klucz.

  1. Poszukuję eleganckich drzwi z przeszkleniami. Co mi polecacie? W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli drzwi zewnętrznych, które odpowiadają podanemu przez Ciebie opisowi. Być może, strzałem w dziesiątkę okażą się dla Ciebie drzwi z linii Verge, którym wbudowano czarne obramowania ze szkła hartowanego lub modele z linii Intarsio, które dzięki zróżnicowanym płaszczyznom posiadają bardzo dynamiczny charakter i sprawdzą się w wielu stylach domów. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Jeżeli chcesz przejrzeć resztę naszych propozycji, znajdziesz je w Katalogu na 2019 r., który udostępniliśmy na naszej stronie internetowej w zakładce „Home”.

  1. Czy w Limanowej znajdę salon z waszymi drzwiami zewnętrznymi? Oczywiście. W Limanowej posiadamy partnera handlowego na ul. Piłsudskiego 17. Tam oraz na stronie internetowej naszego sklepu możesz przejrzeć aktualną ofertę. Pamiętaj, że wszelkie pytania możesz zadać nam telefonicznie lub przez formularz w zakładce „Kontakt”.