Drzwi zewnętrzne Kostrzyn nad Odrą

/Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą – BIK – Partner Handlowy

Oś. Leśne 13B
66-470 Kostrzyn nad Odrą

tel. 95 752 37 77

Więcej informacji
Wymagasz od swoich drzwi zewnętrznych bezwzględnej niezawodności? W takim razie musisz postawić na sprawdzone produkty od renomowanego producenta! Kostrzyn nad Odrą nie musi szukać daleko - salon Aluhaus czeka na Was, a asortyment jest niezwykle bogaty i różnorodny. Znajdziecie u nas nie tylko drzwi zewnętrzne serii Tenvis i Elite, ale też wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki, które nie tylko poprawią estetykę i funkcjonalność, ale też zwiększą bezpieczeństwo. Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie internetowej! Nie możesz także zapomnieć o odwiedzeniu najbliższego salonu! Widzimy się na miejscu!

FAQ: Kostrzyn nad Odrą zadawał takie pytania

  1. Skąd okna w Waszej ofercie? Jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast, więc znajdziecie u nas najwyższej jakości produkty. Oknoplast to lider na rynku europejskim, co dla naszych klientów oznacza gwarancję udanych zakupów.

  1. Jakie drzwi Tenvis są najlepsze do jednorodzinnych domów? Szczególnej uwadze polecamy dwie linie: Inox i Classic. Właśnie te modele najlepiej komponują się z nowoczesnymi, niewielkimi domami. Wymieniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się ponadczasowym stylem, który po prostu musi się podobać.

  1. Jak zamówić pomiar drzwi? Opcji masz kilka. Możesz poprosić o taką usługę w salonie, skorzystać z formularza internetowego lub po prostu do nas zadzwonić. Nie tylko zmierzymy Twoje drzwi, ale też je przywieziemy i zamontujemy tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

  1. Czy w konfiguratorze można dobierać takie szczegóły, jak zamki? Tak, narzędzie do konfigurowania drzwi to nie tylko seria i wymiar, ale też szyby, dodatki i zamki. Z nami masz pewność, że dostajesz dokładnie to, czego chcesz - masz wpływ na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

  1. Dostanę tutaj drzwi tarasowe? Oczywiście! W ofercie mamy także różne drzwi tarasowe, które możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce “drzwi tarasowe”. Warto też odwiedzić najbliższy salon Aluhaus, gdzie nasi eksperci chętnie Wam doradzą i pomogą!
  Pełna oferta drzwi zewnętrznych w lubuskim. Zobacz, co znajdziesz w ofercie Aluhaus.