Kościerzyna

Strona główna/Kościerzyna
Kościerzyna – KD CENTRUM OKIENNE – Partner Handlowy

ul. Wojska Polskiego 1A
83-400 Kościerzyna

tel. 58 686 76 14

Więcej informacji
Nowe drzwi zewnętrzne to zawsze poważne wyzwanie! W końcu to wybór na lata. Dlatego też w grę wchodzą tylko najlepsze oferty! Gdzie takich szukać? Mieszkańcy Kościerzyny nie muszą dłużej szukać! Najlepsze drzwi zewnętrzne czekają na nich w salonie Aluhaus! Co jeszcze tam znajdziecie? Wszystkie niezbędne akcesoria, które znacznie poprawią funkcjonalność i bezpieczeństwo - zarówno tych nowych, jak i starych drzwi. Zainteresowani? Pełna oferta potrafi zaskoczyć, a znajdziecie ją na stronie aluhaus.com.pl - salon w Kościerzynie także warto odwiedzić! Do zobaczenia na miejscu!

FAQ: Sprawdźcie, o co pytają mieszkańcy Kościerzyny

  1. Zajmujecie się także stolarką okienną? W naszej ofercie znajdują się okna, ponieważ naszym partnerem handlowym jest Oknoplast, czyli lider europejskiego rynku stolarki okiennej. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że okna, które kupujecie w Aluhaus są najwyższej jakości i zadowolą każdego klienta.

  1. Jak korzystać z konfiguratora drzwi? Narzędzie jest proste i intuicyjne. Wybieramy typ drzwi, następnie ich wymiary, serię, model i każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu nasi klienci zawsze mają pewność, że dostają dokładnie to, czego potrzebują.

  1. Jak znaleźć salon w Kościerzynie? Na na stronie internetowej Aluhaus znajduje się zakładka “gdzie kupić?”, w której znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o salonach w okolicy, ich godzinach otwarcia oraz numery kontaktowe do tych salonów. Dotyczy to nie tylko Polski. Aluhaus to 3000 salonów w 13 krajach, więc nawet za granicą można szukać salonu w swojej okolicy!

  1. Czym różnią się drzwi Tenvis Classic od modeli Elite? Mimo że wizualnie są do siebie podobne, to dzieli je kilka różnic. Całkowita grubość drzwi Tenvis jest mniejsza niż i wynosi zazwyczaj 75 mm, podczas gdy modele Elite to 90 mm grubości.

  1. Czy kupię u Was pochwyty do drzwi Tenvis? Tak, mamy w ofercie takie dodatki. Możecie je znaleźć w zakładce “akcesoria” lub zapytać o nie w najbliższym salonie. Do niektórych modeli można dobrać także sensory dotykowe z podświetleniem lub przyciski bez podświetlenia.
Mieszkasz w Pomorskiem? Drzwi zewnętrzne dla Ciebie! Aluhaus i jego szeroka oferta regionalna.
Przejdź do góry