Jelenia Góra

Jelenia Góra – AWANS – Partner Handlowy

ul. Wyczółkowskiego 1
58-500 Jelenia Góra

tel. 75 646 03 60

Więcej informacji
Marka Aluhaus jest na rynku już od 25 lat. Dzięki naszym projektom drzwi zewnętrznych zapewniamy bezpieczeństwo i gwarancję spokojnego snu naszym Klientom. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pasją, co docenili już mieszkańcy 13 krajów w ponad 3000 salonów. Dzięki temu dalej możemy rozwijać naszą ofertę i planować kolejne projekty. Jeżeli więc zależy Ci na drzwiach zewnętrznych najwyższej jakości, to doskonale trafiłeś. Nasze produkty to również gwarancja energooszczędności, szczelności, komfortu używania i najwyższego designu. Szukając idealnych drzwi zewnętrznych, nie zapomnij zajrzeć do naszego sklepu. Możesz być miło zaskoczony!

FAQ: Jakie pytania przygotowaliście dla nas w Jeleniej Górze?

  1. Czy znajdę wasz salon w Jeleniej Górze? Jak najbardziej. W Jeleniej Górze możesz znaleźć naszego partnera handlowego na ul. Wyczółkowskiego 1. Pamiętaj jednak, że całą naszą ofertę możesz znaleźć na stronie internetowej w katalogu na 2019 r. W Aluhaus dajemy Ci również możliwość stworzenia własnego, indywidualnego projektu drzwi. To świetne rozwiązanie, jeżeli szukasz w pełni niepowtarzalnego modelu, którym zachwycisz wszystkich swoich gości.

  1. Jakie akcesoria do drzwi zewnętrznych proponujecie? Lista akcesoriów, jakie posiadamy w naszej ofercie, jest długa. Mamy w niej m.in. różnego rodzaju pochwyty, numery domów, oświetlenia, czy zabezpieczenia. Jeżeli chcesz przejrzeć naszą ofertę, zapraszamy do najbliższego salonu lub na stronę internetową, gdzie ze szczegółami opisaliśmy każdy dostępny produkt. W razie jakichkolwiek pytań, możesz do nas zadzwonić. Numer do najbliższego salonu znajdziesz na naszej stronie, a dokładnie w zakładce „Kontakt”.

  1. Jak działa czytnik linii papilarnych, który macie w swojej ofercie? Na naszej stronie internetowej szczegółowo opisaliśmy działanie naszych czytników. W ofercie mamy dla Ciebie dwie opcje: czytnik linii papilarnych i czytnik linii papilarnych + bluetooth EKEY. Pierwszym z nich możesz zarządzać za pomocą pilota lub odcisku administratora. Zapamiętuje 150 odcisków palców. Drugi model umożliwia Ci kontrolę dostępu również poprzez aplikację mobilną w obrębie zasięgu Bluetooth. Może zapamiętać 99 palców. Jesteśmy pewni, że te liczby wystarczą dla wszystkich członków rodziny!

  1. Czy w waszych drzwiach można zamontować tzw. sztywny łańcuch? Jak najbardziej! W Aluhaus stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego posiadamy szeroką ofertę dostępnych zabezpieczeń do drzwi zewnętrznych. Zamawiając u nas drzwi ze sztywnym łańcuchem, będziesz mieć możliwość uchylania ich, bez potrzeby całkowitego otwarcia. Dopiero przy kolejnym przekręceniu pokrętła, drzwi otworzą się na tyle, aby umożliwić wejście z zewnątrz. To świetne zabezpieczenie na wypadek nieproszonych gości.
Szukasz drzwi wejściowych w Jeleniej Górze? Zobacz na tę stronę: https://www.aluhaus.com.pl/drzwi-wejsciowe-jelenia-gora/
Przejdź do góry