Hrubieszów

Hrubieszów – OKNED – Partner Handlowy

ul. Łazienna 5
22-500 Hrubieszów

tel. 533 298 251

Więcej informacji
Marka Aluhaus tworzy swoje projekty z myślą o Klientach, dla których największym priorytetem jest jakość. Nasze drzwi zewnętrzne są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ale to nie wszystko. Dobrze przemyślane projekty pozwoliły nam na stworzenie drzwi, które posiadają szereg zalet, jak energooszczędność, wytrzymałość i komfort użytkowania. Po nasze drzwi zewnętrzne sięgają również Klienci, którzy cenią sobie design, poszukują indywidualnych projektów, czy nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu każdy może znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie.

FAQ: Jakie pytania kierowali do nas mieszkańcy Hrubieszowa?

  1. Na co powinienem zwrócić uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? Wybierając drzwi zewnętrzne, powinieneś pamiętać przede wszystkim, że są one inwestycją na lata. Z tego względu warto zdecydować się na taki model, który nie tylko będzie posiadać dobry design. Przede wszystkim zwróć uwagę na współczynnik przenikania ciepła oraz jakość użytych materiałów. To bezpośrednio przekłada się na temperaturę w domu oraz wysokość Twoich rachunków za ogrzewanie. Wybierając drzwi, kieruj się również zabezpieczeniami, jakie posiadają. Dla Ciebie i Twojej rodziny są przecież  gwarancją bezpieczeństwa i spokojnego snu.

  1. Czy automatycznie ryglujące się drzwi są bezpieczne? Jak najbardziej! W naszym sklepie dostępne są drzwi ELITE, które dzięki przejściu licznych testów posiadają certyfikat w klasach odporności RC2 i RC3 wg EN 1627-1630, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych wymagań bezpieczeństwa.  Na naszej stronie internetowej znajdziesz katalog na 2019 r., w którym szczegółowo opisujemy nasze propozycje zamków do automatycznie ryglujących się drzwi. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest tutaj zamek Secury Automatic „z kliknięciem”.

  1. Czy w Hrubieszowie znajdę salon Aluhaus? Tak. W Hrubieszowie sklep Aluhaus posiada swojego partnera handlowego, na ul. Łaziennej 5. Jeżeli nie wiesz, jak dojechać do tej placówki, na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić” dostępna jest opcja wyszukiwania drogi za pomocą GPS. Pamiętaj jednak, że całą ofertę możesz obejrzeć również bez wychodzenia z domu. Wszystkie opcje proponowanych przez nas modeli udostępniliśmy na naszej stronie.

  1. Jak mogę sprawdzić dostępność produktów? Opcji masz kilka. Jeżeli nie masz możliwości odwiedzenia naszego salonu, na stronie internetowej, w zakładce „Kontakt” możesz wyszukać numer telefonu do najbliższego sklepu lub wysłać do nas wiadomość. Jeżeli okazałoby się, że drzwi zewnętrzne, o które pytasz, nie są w tym momencie dostępne, zawsze możesz zarezerwować wybrany model z wyprzedzeniem.