Gorlice

Gorlice – GLASS-GAM – Partner Handlowy

ul. Kościuszki (wjazd od ul. Kościuszki) 16A
38-300 Gorlice

tel. 18 353 79 85

Więcej informacji
Nowe drzwi zewnętrzne to poważna inwestycja! W końcu to zakup, który będzie częścią domu przez długie lata. Jaki z tego wniosek? Drzwi powinny być po prostu niezawodne. Co więcej, muszą odznaczać się nienaganną estetyką - w końcu wygląd ma znaczenie! Gdzie znaleźć takie drzwi zewnętrzne? Gorlice nie muszą szukać! Aluhaus tutaj jest i ma w swojej ofercie modele, które przypadną do gustu każdemu! Zainteresowani? Koniecznie wpadnijcie na naszą stronę internetową oraz odwiedźcie najbliższy salon. Warto!

FAQ: Pytania, które mieszkańcy Gorlic zadawali najczęściej!

  1. Jak znaleźć najbliższy salon? Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i odwiedzisz zakładkę “gdzie kupić?”. Tam znajdziesz najbliższe salony w Twojej okolicy, dokładne godziny otwarcia oraz numery kontaktowe.

  1. Co to konfigurator drzwi? To narzędzie dostępne na naszej stronie, które umożliwia samodzielne stworzenie odpowiedniego modelu, który będzie spełniał wszystkie Wasze wymagania. Narzędzie jest szczególnie przydatne, kiedy potrzebne są niestandardowe lub wyjątkowe drzwi. Klient nasz pan!

  1. Jakie drzwi w klasycznym mieszkaniu? W klasycznych stylizacjach znakomicie odnajdą się drzwi z serii Elite, które odznaczają się ponadczasowym stylem i klasą. To zdecydowanie dobry wybór, jeśli lubicie tradycyjne i estetyczne rozwiązania.

  1. Czy dostanę w Aluhaus akcesoria do drzwi zewnętrznych? Oczywiście! Sprzedajemy nie tylko drzwi, ale też niezbędne akcesoria i dodatki. Z nami należycie i kompleksowo zadbasz o swoje drzwi tak, by służyły przez długie lata! Pełną ofertę akcesoriów znajdziecie na stronie internetowej lub w najbliższym salonie!

  1. Czy zajmujecie się także stolarką okienną? W naszych salonach znajdziecie także okna, ponieważ jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast. Dzięki temu nasi klienci mogą być spokojni o jakość produktów - w końcu Oknoplast to lider nie tylko w Polsce, ale w całej Europie!
Przejdź do góry