Góra

Góra – DTM – Partner Handlowy

ul. Słowackiego 9
56-200 Góra

tel. 65 543 28 50

Więcej informacji
Czy ktoś zamawiał drzwi zewnętrzne? Góra zgłasza pełną gotowość każdemu, kto potrzebuje nowych i niezawodnych drzwi. Aluhaus otwiera salon w kolejnym polskim mieście i poszerza swoją ofertę tak, by zadowolić każdego - nawet najbardziej wymagającego klienta. Dlatego też w naszych salonach znajdziecie dokładnie to, czego tak długo szukaliście. Skąd ta pewność? 25 lat doświadczenia pomaga zrozumieć potrzeby klientów i dostosować się do nich! W związku z tym jesteśmy pewni, że drzwi zewnętrzne, które mamy przyjemność Wam zademonstrować to absolutny top, który łączy w sobie niezawodną funkcjonalność i niecodzienną, ale zachwycającą estetykę. Zainteresowani? Pełna oferta dostępna w salonach i na stronie internetowej Aluhaus!

FAQ: Oto pytania, które najczęściej zadawali mieszkańcy Góry!

  1. Jak Was znaleźć? Jeżeli szukasz najbliższego salonu Aluhaus, to wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i wejdziesz w zakładkę “gdzie kupić”. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje i dane kontaktowe!
  2. Jak sprawdzić czy wybrane drzwi są dostępne w salonie w moim mieście? Najprościej będzie, jeśli do nas zadzwonisz. Możesz także wysłać e-maila lub odwiedzić salon osobiście. Jeżeli nie znajdziesz tam drzwi, które Cię interesowały, to jeszcze nie powód do strachu! Być może mamy je w magazynie i lada chwila je dla Ciebie sprowadzimy!
  3. Kupię u Was drzwi tarasowe? Tak. Mamy w swojej ofercie przeróżne drzwi tarasowe. Jeżeli chciałbyś zobaczyć je wszystkie, to powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową i wejść w zakładkę “drzwi tarasowe”.
  4. Które drzwi wybrać? Tenvis czy Elite? Wszystko zależy od stylu mieszkania i gustu. Kwestiom technicznym nie trzeba się szczególnie przyglądać, ponieważ zarówno jedne, jak i drugie modele odznaczają się wysoką jakością, niezawodnością i funkcjonalnością.
  5. Jak zamówić pomiar drzwi? Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas e-maila, a na pewno nasi specjaliści Cię odwiedzą! O taką usługę możesz także poprosić w salonie!
Jeśli jesteś mieszkańcem woj. dolnośląskiego - zobacz na naszą ofertę w tym województwie. Najlepsze drzwi zewnętrzne w Twoim regionie.
Przejdź do góry