Drzwi zewnętrzne Głogów

Głogów – BASZYŃSKA-DUDEK – Partner Handlowy

ul. Morcinka (Mogador) 8
67-200 Głogów

tel. 76 834 13 87

Więcej informacji
Planujesz zmianę drzwi wejściowych? Doskonale, ale pamiętaj, że drzwi wejściowe są prawdziwą wizytówką Twojego mieszkania. Muszą wyglądać estetycznie, ale pamiętaj, że muszą mieć odpowiednie parametry. Dlaczego? To bardzo proste! Drzwi zewnętrzne muszą chronić Twoje mieszkanie przed utratą ciepła oraz zapewnić Ci komfort. Wysokiej jakości drzwi zapobiegają przenikaniu zimnego powietrza z klatki i izolują Twoje wnętrze od głośnych dźwięków dochodzących z zewnątrz. Drzwi zewnętrzne wysokiej klasy znajdziesz w ofercie sklepu Aluhaus. Sprawdź drzwi aluminiowe w naszej ofercie, gwarantujemy, że będziesz zadowolony. Warto wybrać wysokiej klasy drzwi, ponieważ dzięki temu zmniejszysz rachunki za ogrzewanie. Co więcej, dzięki temu zadbasz o swoje bezpieczeństwo. Drzwi antywłamaniowe nie tylko będą chroniły Twoje mieszkanie przed intruzami, ale również poprawią Twój komfort psychiczny. Drzwi zewnętrzne Głogów – gdzie nas znajdziesz? Sprawdź na mapce!

FAQ: O to w Głogowie pytacie najczęściej

  1. W jakie dni jest czynny salon Aluhaus w Głogowie? Dni, w które jest czynny salon Aluhaus sprawdzisz na naszej stronie. Sprawdź, gdzie jest nasz salon na mapce. Odwiedź nasz sklep! Gwarantujemy, że specjaliści opowiedzą wam na wszystkie pytania.
  2. Czym drzwi aluminiowe różnią się od drewnianych? Drzwi aluminiowe i drewniane cechuje wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Mówi się, że drzwi drewniane pasują do bardziej klasycznych wnętrz. To mit, ponieważ drzwi aluminiowe można znaleźć w wielu modelach, które dobierzesz do swojego wystroju. Największą różnicą jest fakt, że drzwi aluminiowe nie wymagają konserwacji oraz ich czyszczenie jest znacznie prostsze, niż w przypadku drzwi drewnianych.
  3. Czy drzwi aluminiowe są energooszczędne? Energooszczędność drzwi zewnętrznych Aluhaus wynika z ich wysokiej jakości. Wykorzystanie specjalnych uszczelek, czy doskonałego wypełnienia sprawia, że nie przepuszczają zimnego powietrza oraz mają doskonałe parametry izolacji akustycznej. Możesz sprawdzić więcej informacji na temat drzwi energooszczędnych na naszej stronie.
  4. Czy drzwi aluminiowe są dostępne tylko w odcieniach szarości? To kolejny mit, który trzeba obalić. Aluminium jest bardzo podatne na barwienie, czy formowanie. Z tego powodu, w ofercie można znaleźć drzwi, które dopasują się do awangardowego wnętrza, ale również modele, które pasują do typowo klasycznego wystroju. Sprawdź naszą ofertę!
  Oferta drzwi zewnętrznych przygotowana z myślą o mieszkańcach woj. dolnośląskiego.