Gdów

Gdów – MAKROS – Partner Handlowy

ul. Krakowska 198
32-420 Gdów

tel. 12 251 51 59

Więcej informacji
Witamy serdecznie każdego, kto zdecydował się na nowe drzwi zewnętrzne! Gdów to kolejne polskie miasto, które może w pełni zaufać marce Aluhaus. Przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalną ofertę na wszelkiego rodzaju drzwi zewnętrzne. Zadowoleni zostaną zarówno zwolennicy klasycznych drzwi, jak i wielbiciele nowoczesnych rozwiązań. Co z jakością? Partnerstwo z takimi markami, jak Oknoplast do czegoś zobowiązuje! Podobnie, jak 3000 salonów na terenie 13 krajów. Wniosek? Warto zaufać sprawdzonym i solidnym rozwiązaniom. Warto postawić na doświadczenie!

FAQ: To najbardziej ciekawi mieszkańców Gdowa - najczęściej zadawane pytania!

  1. Gdzie Was znaleźć? Na naszej stronie internetowej, w zakładce “gdzie kupić?” znajdziesz najbliższy salon Aluhaus, numer kontaktowy i adres. Możesz nas odwiedzić osobiście, napisać e-maila lub zadzwonić!

  1. W jakich godzinach Wasze salony są otwarte? Każdy salon funkcjonuje trochę inaczej, więc najbezpieczniejszym pomysłem jest odwiedzenie strony internetowej i sprawdzenie niezbędnych informacji dotyczących najbliższego salonu. Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ naszych salonów w całej Polsce jest naprawdę wiele!

  1. Czy sprzedajecie także okna? Jesteśmy partnerem handlowym marki Oknoplast, więc w naszych salonach znajdziecie także ich produkty - i na odwrót. Oknoplast jest liderem nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, dlatego wybierając okna w naszym salonie stawiacie tylko i wyłącznie na sprawdzone i niezawodne produkty.

  1. Czy zakupione drzwi muszę zainstalować sam? Oczywiście, że nie! Nasi eksperci zajmują się dosłownie wszystkim, w tym także transportem i instalacją. Wszystkiego dowiesz się przy zakupie, ale w razie pytań zawsze możesz dzwonić i pisać - nasz zespół z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania!
Małopolska i jej oferta drzwi zewnętrznych. Zobacz wszystkie najnowsze modele drzwi i wybierz coś dla siebie.
Przejdź do góry