Chojnów

Chojnów – GB – Partner Handlowy

ul. Jana Kilińskiego 37
59-225 Chojnów

tel. 76 818 70 99

Więcej informacji
Nowoczesne wzornictwo, dbałość o detale i maksymalne poczucie bezpieczeństwa to 3 z 10 powodów, dla których jeśli drzwi zewnętrzne w Chojnowie, to tylko w Aluhaus. Aluhaus Chojnów. Synonim komfortu i bezpieczeństwa Aluhaus to ponad 25 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji drzwi wejściowych, ogrodów zimowych, tarasowych i fasad. Stosujemy sprawdzone, najnowsze technologie, które gwarantują niezawodność i maksymalne poczucie bezpieczeństwa na lata. Skorzystaj z dostępnego konfiguratora, przebieram między dostępnymi typami konstrukcji, seriami, wariantami kolorystycznymi, uchwytami i zobacz, jak prezentują się dostępne systemy na podglądzie na elewacji. Gotową konfigurację możesz zapisać online lub wysłać do wybranej placówki partnerskiej w Chojnowie z zapytaniem o wycenę, pomiar i montaż. Z nami znajdziesz idealne drzwi zewnętrzne do Twojego domu na lata.

FAQ: O to pytacie o drzwi zewnętrzne w Chojnowie

  1. Gdzie mogę Was znaleźć? Naszym partnerem handlowym w Chojnowie jest GB przy ul. Jana Kilińskiego 37 (Chojnów). Godziny pracy placówki i numery kontaktowe są dostępne na podstronie miasta Chojnów: “Gdzie kupić?”.
  2. Czy Wasza oferta jest skierowana wyłącznie dla klientów indywidualnych? Aluhaus obsługuje zarówno klientów detalicznych, jak i biznesowych. O szczegółowe warunki prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z wybranymi salonami sprzedaży, dostępnymi w całej Polsce.
  3. Co z pomiarem? Czy muszę zmierzyć wnękę we własnym zakresie? Pomiarem drzwi zewnętrznych zajmują się nasi instalatorzy.
  4. Nie otrzymałem karty gwarancyjnej do drzwi - gdzie mogę ją odebrać? Jeśli do Twojego zamówienia nie dołączyliśmy karty gwarancyjnej, możesz odebrać ją w placówce partnerskiej, w jakiej kupiłeś nasze drzwi. Przypominamy, że wszystkie drzwi zewnętrzne marki Aluhaus są objęte pięcioletnią ochroną na stolarkę oraz dziesięcioletnią ochroną na powłokę lakierową.
  5. Czy salon przy ul. Jana Kilińskiego jest otwarty w soboty? Tak, salon sprzedaży drzwi Aluhaus przy ul. Jana Kilińskiego 37 jest otwarty w soboty. Jako, że godziny pracy mogą ulegać zmianom, prosimy o sprawdzenie szczegółowych informacji na dedykowanej stronie wybranego partnera handlowego.
Zobacz inne miasta, w których prężnie działają nasi partnerzy handlowi:
Przejdź do góry