Chojnice

Chojnice – THOMAS – Partner Handlowy

ul. Angowicka 4
89-600 Chojnice

+48 605 966 448 | +52 565 14 26

Więcej informacji
Wybór drzwi to nie prosta sprawa. Szukasz drzwi, które spełnią Twoje wysokie oczekiwania? Doskonale trafiłeś! Drzwi aluminiowe Aluhaus to prawdziwa gwarancja drzwi, które Cię zadowolą. Wybierz drzwi najwyższej jakości! Dlaczego? To bardzo proste! Wybierając wysokiej jakości skrzydła, podnosisz swój komfort oraz zmniejszasz rachunki za ogrzewanie. Izolacja cieplna zapobiega przedostawaniu się do wnętrza mieszkania chłodnego powietrza, dzięki temu nie musisz dodatkowo ogrzewać pomieszczenia. Wysoki poziom izolacji akustycznej zadba o Twój komfort. Nie pozwól, żeby dźwięki dobiegające z klatki zakłócały Twój wypoczynek, po ciężkim dniu pracy. Aluhaus jest doceniany za wysoką jakość i dbałość o każdy najmniejszy detal. To sprawia, że drzwi cechuje wysoka wytrzymałość i doskonałe parametry izolacyjne. Drzwi zewnętrzne Chojnice – gdzie nas znajdziesz? Rzuć okiem na naszą stronę!

FAQ: W Chojnicach pytaliście najczęściej o:

  1. Gdzie w Chojnicach znajdę wasz salon? Jeśli szukasz salonu w Chojnicach, rzuć okiem na naszą stronę. Znajdziesz na niej mapkę, z zaznaczonymi salonami, w których znajdziesz drzwi zewnętrzne marki Aluhaus. Co więcej, znajdziesz tam numer telefonu, więc jeśli masz jakieś pytania, możesz śmiało zadzwonić.
  2. Czy wasz salon jest czynny w weekendy? Godziny i dni otwarcia naszego salonu znajdziesz na naszej stronie. Odwiedź nasz sklep w Chojnicach, gwarantujemy, że wizyta będzie udana.
  3. Dlaczego drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium, a nie PCV? Największą przewagą naszych drzwi zewnętrznych (aluminiowych) nad drzwiami PCV jest ich wytrzymałość. Aluminium jest znacznie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, PCV jest podatne na zniekształcenia spowodowane działaniem czynników atmosferycznych. Drzwi zewnętrzne Aluhaus nie mają takich problemów. Oba rodzaje drzwi bardzo łatwo się czyści i nie potrzeba do tego żadnych specjalnych preparatów. Wybór drzwi to zakup na lata, więc warto zainwestować w drzwi najwyższej klasy.
  4. Czy dopasuje drzwi do mojego wystroju? Oczywiście! I to bez większych problemów, ponieważ drzwi zewnętrzne występują w wielu kolorach i wzorach. Sprawdzą się doskonale w nowoczesnym wnętrzu, jak i tradycyjnym. Wybierz wyjątkowe barwy, a Twój wystrój nabierze całkowicie nowego charakteru.
  5. Czy drzwi wykonane z aluminium przepuszczają zimno? Nie można powiedzieć, że drzwi wykonane z aluminium mocniej przepuszczają zimno od drzwi z innych materiałów. Najnowsze technologie umożliwiają zachowanie wysokiej energooszczędności, dzięki temu idealnie sprawdzą się w domach pasywnych. Zobacz ofertę drzwi w naszym salonie w Chojnicach.