Brzeg

Brzeg – 100 LARKA – Partner Handlowy

ul. Staromiejska 1
49-306 Brzeg

tel. 77 416 55 66

Więcej informacji
Zastanawiasz się, czy lepiej wybrać drzwi drewniane, czy stolarkę aluminiową? Doskonale trafiłeś! W Aluhaus wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, dlatego zaopatrujemy naszych Klientów w drzwi zewnętrzne aluminiowe. To gwarancja niezawodności, funkcjonalności oraz niezwykłej trwałości. Stolarka aluminiowa Aluhaus to również oszczędność! Proponowane przez nas drzwi są energooszczędne i szczelnie. To cechy, które na pewno docenisz! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasi Klienci! Wybierz salon najbliżej miejsca Twojego zamieszkania, sprawdź numer kontaktowy oraz adres placówki. Nasi specjaliści z salonu drzwi zewnętrznych w Brzegu doradzą i pomogą w wyborze solidnych drzwi na lata!

FAQ: Jakie pytania odnośnie drzwi zewnętrznych zadają nasi Klienci z Brzegu?

  1. Czy w Aluhaus znajdę drzwi o nietypowych kolorach? W Aluhaus wiemy, jak ważny jest nowoczesny design, dlatego do naszej oferty dołączyły drzwi z linii Geometric. Geometryczne kształty i minimalistyczne zdobienia i nietypowe kolory sprawiają, że drzwi z tej linii wpasują się w każde nowoczesne wnętrze. Proszę zwrócić uwagę szczególnie na drzwi Florius, Cyrus oraz Albus.
  2. Czy wszystkie drzwi z oferty Aluhaus mają przeszklenia? Nie, w ofercie Aluhaus znajdziesz drzwi zewnętrzne z przeszkleniami oraz bez. Nowoczesne i futurystyczne drzwi z linii Groove nie posiadają przeszkleń. Cechują się za to nowoczesnym stylem i niebanalnym wzornictwem.
  3. Czy drzwi zewnętrzne z Waszej oferty znajdę również w Brzegu? Oczywiście! Salony Aluhaus znajdziesz w ponad stu miastach w Polsce, również w Brzegu. Wybierz na mapie salon najbliżej miejsca Twojego zamieszkania, sprawdź adres oraz dane kontaktowe. Nasi specjaliści doradzą oraz pomogą w wyborze odpowiednich drzwi, zarówno w naszym salonie, jak i online!
  4. Czy w salonie drzwi zewnętrznych w Brzegu kupię drzwi z klamkami? Oferujemy drzwi wraz z wyposażeniem. W standardowym wyposażeniu znajduje się: pionowy pochwyt, trzyczęściowe zawiasy rolkowe, rozeta pierścieniowa, wkładka na klucz, zamek samoryglujący drzwi w trzech punktach oraz wewnętrzna klamka. Klamki dostępne są w wielu wzorach wykończenia - stalowe lub w kolorze drzwi.