Brodnica

Brodnica – MARSYL – Partner Handlowy

ul. Podgórna 12
87-300 Brodnica

tel. 698 164 235

Więcej informacji
Startujesz z remontem? A możesz przygotowujesz się do zamknięcia stanu surowego? Świetnie, bo jeśli drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium, to mamy je wszystkie. Aluhaus to ponad 100 kolorów, materiałów, wykończeń, pochwytów oraz systemów oświetleniowych skrzydeł zewnętrznych. Nasze drzwi to synonim bezpieczeństwa i ponadprzeciętnego przywiązania do detali.

FAQ: Jeśli drzwi zewnętrzne Brodnica, to tylko Aluhaus!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą i skorzystania z wygodnego konfiguratora parametrów drzwi. Po więcej skontaktuj się z jednym z naszych partnerów w Brodnicy. Popularne pytania o naszą ofertę
  1. Ile drzwi zewnętrznych znajdę w Waszej ofercie? Możemy pochwalić się 8 seriami drzwi, z których każda to kilka do kilkunastu różnych modeli. Do tego kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych jedno- oraz obustronnych, szeroka gama uchwytów, szyb, typów i systemów (panele jednostronnie lub obustronnie nakładkowe).
  2. Gdzie znajdę salony partnerskie w Brodnicy? Wszystkie placówki, w jakich złożysz zamówienie na drzwi zewnętrzne aluminiowe znajdziesz powyżej tego FAQ. Z każdym partnerem możesz skontaktować się telefonicznie, mailowo lub osobiście w punkcie stacjonarnym.
  3. Czy konfigurację drzwi mogę zanieść do placówki? Oczywiście - jeśli masz już gotowy projekt drzwi, jaki przygotowałeś w naszym konfiguratorze, możesz go zapisać do .pdf i wydrukować lub wysłać bezpośrednio do obsługi Aluhaus.
  4. Co z montażem? Zapewniamy 100-procentowe wsparcie od samego początku do końca. Pracownicy placówki stacjonarnej Aluhaus w Brodnicy zajmą się pomiarem, wycenę oraz montażem dowolnie wybranych przez Państwa drzwi. W pełni profesjonalna obsługa przeprowadzi cały proces montażu w wybranym przez Państwa terminie.
  5. Z kim kontaktować się na pomiar drzwi? Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z partnerem handlowym Aluhaus Marsyl, Brodnica, ul. Podgórna 12. Bezpośredni numer do placówki +48 698 164 235.
Szczegółowa oferta, dostępna online na stronie aluhaus.com.pl i w 3000 punktach stacjonarnych na terenie całego kraju.
Przejdź do góry