Drzwi zewnętrzne zachodniopomorskie

/zachodniopomorskie

FAQ: Jakie pytania otrzymaliśmy z województwa zachodniopomorskiego?

W Aluhaus uważamy, że każdy zasługuje na dobrze zaprojektowane rzeczy. Wybierając nasze drzwi zewnętrzne, stawiasz na energooszczędność, bezpieczeństwo, najwyższy design, komfort użytkowania i ekologię w jednym. Nasze projekty są doskonale przemyślane i dzięki temu, że stawiają na najwyższą jakość, cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale na terenie łącznie 13 krajów. To właśnie indywidualne podejście do każdego Klienta i projektu zbudowało markę, jaką dzisiaj jesteśmy. Jakie pytania o nasze produkty dotarły do nas z województwa zachodniopomorskiego?
  1. Gdzie w województwie zachodniopomorskim znajdę wasz salon? W województwie zachodniopomorskim mamy kilku partnerów handlowych, u których możesz dostać nasze produkty. Salony znajdują m.in. w Szczecinie i Koszalinie. Pamiętaj jednak, że całą dostępną ofertę możesz znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce „Home”, gdzie udostępniamy katalog na 2019r. z naszymi produktami. Dodatkowo masz możliwość zaprojektowania swoich wymarzonych drzwi w zakładce „Konfigurator drzwi”, dzięki czemu samodzielnie możesz stworzyć produkt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.
  2. Jak znaleźć wasz salon w Koszalinie? W jakich godzinach jest otwarty? Proponowaną przez nas ofertę możesz znaleźć u naszego partnera handlowego na ul. Morskiej 4b w dniach: poniedziałek – piątek, od 9:00 do 18:00, i w soboty od 9:00 do 13:00. Jeżeli obawiasz się, że możesz mieć problem ze znalezieniem sklepu, to na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić” oferujemy możliwość wyznaczenia trasy z użyciem GPS. Dzięki temu rozwiązaniu nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem naszej lokalizacji.
  3. Czy wasze drzwi są ekologiczne? Oczywiście, że tak! Ekologiczna produkcja jest jednym z naszych priorytetów. Skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby osoby dbające o środowisko naturalne mogły śmiało postawić na naszą stolarkę. Nasze produkty mogą być odzyskiwane w 100% jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych.
  4. Ile lat gwarancji na drzwi zewnętrzne dostanę w waszym sklepie? W Aluhaus stawiamy przede wszystkim na jakość i niezawodne działanie naszych produktów. Jeżeli jednak byłaby taka konieczność, możesz skorzystać z 5-letniej gwarancji, jaką dajemy Ci na stolarkę oraz aż 10-letniej gwarancji na powłokę lakierniczą. Pamiętaj, że jeżeli dokonując zakupu, nie otrzymasz przypadkiem karty gwarancyjnej, możesz się po nią zgłosić do naszej placówki partnerskiej, w której kupiłeś drzwi.