Drzwi zewnętrzne wielkopolskie

/wielkopolskie

FAQ: Jakie pytania zadawaliście nam w województwie wielkopolskim?

Marka Aluhaus już od 25 lat zapewnia bezpieczeństwo dzięki projektom drzwi zewnętrznych. Te łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy: energooszczędność, najwyższy design i komfort użytkowania w jednym. To właśnie dzięki ogromnej pasji do projektowania, możemy się dzisiaj cieszyć sprzedażą naszych produktów na terenie 13 krajów, w ponad 3000 salonów. Sklep Aluhaus rozpatruje każde zlecenie indywidualnie, ponieważ uważamy, że każdy zasługuje na dobrze zaprojektowane produkty. Jeżeli zależy Ci na dobrze wykonanych drzwiach zewnętrznych, to doskonale trafiłeś. Jakie pytania o nasze produkty spotkaliśmy w województwie wielkopolskim?
  1. Jestem tymczasowo w Polsce i chciałbym zajść do waszego salonu. Jak mogę sprawdzić, który mam najbliżej? Na naszej stronie internetowej posiadamy zakładkę „Gdzie kupić?” Tam na mapie lub obok na liście miejscowości możesz znaleźć lokalizację, która będzie najbliżej Ciebie. Pamiętaj też, że naszą ofertę możesz sprawdzić również bez wychodzenia z domu. Na stronie, w zakładce „Home” posiadamy katalog na 2019 r., w którym szczegółowo opisujemy dostępne u nas produkty.
  2. Posiadacie możliwość personalizowania drzwi czy sprzedajecie tylko gotowe produkty? W sklepie Aluhaus zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient ma indywidualne wymagania. Dlatego właśnie stworzyliśmy „Konfigurator drzwi”, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. W nim możesz samodzielnie zaprojektować wymarzone drzwi, bazując na najlepszych jakościowo rozwiązaniach. Dzięki tej opcji każdy może pozwolić sobie na znalezienie idealnego modelu, bez konieczności szukania gotowych, nie zawsze zadowalających w 100% projektów.
  3. Chcę kupić drzwi zewnętrzne. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo. Jakie zabezpieczenia proponujecie w swojej ofercie? Oferta zabezpieczeń drzwi zewnętrznych, jakie proponujemy, jest naprawdę szeroka. W Aluhaus wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego stawiamy na nowoczesne i bardzo skuteczne rozwiązania. Przykładami mogą tu być np.: czytniki linii papilarnych, klawiatury numeryczne, czytniki RFID, lub czytniki Blue&Code. Wszystkie z proponowanych przez nas zabezpieczeń są szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej, w zakładce „Akcesoria”. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji, na pewno znajdziesz taki produkt, który w pełni spełni Twoje wymagania.
  4. Czy w Aluhaus mogę zamówić usługę poszerzenia ościeży? Dla większego komfortu naszych Klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy możliwość zamówienia za dodatkową opłatą usługi domontowania podbudowy progu oraz poszerzenia ościeży. Takie działanie pozwala na stabilne i „ciepłe” zamontowanie drzwi.