Drzwi zewnętrzne świętokrzyskie

/świętokrzyskie

FAQ: Jakie pytania o drzwi zewnętrzne kierowaliście do nas z województwa świętokrzyskiego?

W sklepie Aluhaus projektujemy nasze produkty z pasją. Tworzymy je od lat, szukając niestandardowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z namysłem, ponieważ uważamy, że dobrze zaprojektowane rzeczy należą się każdemu. To właśnie nasze podejście do Klienta oraz wieloletnie doświadczenie stanowią fundamenty marki, jaką jest dzisiaj Aluhaus. Posiadamy ponad 3000 salonów na terenie 13 krajów i stale poszerzamy naszą ofertę. Jakie pytania mieliście do nas w województwie świętokrzyskim?
  1. Czy mogę zamówić drzwi Elite w kolorze grafitowym? Składając zamówienie na drzwi zewnętrzne Elite w sklepie Aluhaus, możesz wybrać ich kolor z dostępnej palety kolorów standardowych RAL lub grupy DECORAL. Wszystkie odcienie możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce „kolory”. Jeżeli jednak poszukujesz niestandardowych rozwiązań, na stronie sklepu Aluhaus posiadamy opcję „konfigurator drzwi”, gdzie samodzielnie możesz stworzyć własny projekt w taki sposób, aby spełniał Twoje wymagania pod każdym względem. Jeżeli więc poszukujesz drzwi unikalnych i wyjątkowych, ta opcja może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
  2. Chciałbym zamówić u was drzwi z sensorem dotykowym. Do jakiego pochwytu możecie go zamontować? Na stronie sklepu Aluhaus posiadamy zakładkę „Akcesoria”. To w niej znajdziesz wszystkie modele pochwytów, w których mamy możliwość zamontowania sensora dotykowego z podświetleniem lub przycisku bez podświetlenia. Jeżeli jesteś ciekawy, jak będą prezentować się drzwi z konkretnym pochwytem, możesz zerknąć do zakładki „Konfigurator drzwi”, gdzie dopasowujesz pochwyt w wybranym przez Ciebie rozmiarze do wymarzonego modelu drzwi.
  3. Posiadacie w swojej ofercie pochwyt z sensorem dotyku? Jak najbardziej! Przycisk w pochwycie, w połączeniu z zamkiem elektrycznym w zasuwnicach Secury zapewniają wygodne działanie. Dzięki nim drzwi mogą się swobodnie otwierać poprzez dotknięcie pochwytu. Drzwi domknięte ręcznie lub przez samozamykacz ponownie się ryglują. To wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które możesz dodatkowo zamówić w naszym sklepie.
  4. Gdzie mogę odebrać kartę gwarancyjną do drzwi, jeżeli nie dostałem jej przy zakupie? Jeśli do Twojego zamówienia nie dołączyliśmy karty gwarancyjnej, udaj się do placówki partnerskiej, w której kupiłeś nasze drzwi. Tam bez problemu powinieneś otrzymać nową kartę.