Drzwi zewnętrzne śląskie

/śląskie

FAQ: Jakie pytania trafiły do nas z województwa śląskiego? 

Aluhaus jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich Klientów. Dlatego nasze drzwi zewnętrzne cechują się przede wszystkim dobrą jakością. Nasze produkty wykonujemy z najlepszych, dostępnych materiałów, dzięki czemu nasze drzwi zewnętrzne są wytrzymałe, energooszczędne i ekologiczne w jednym. Aluhaus korzysta ze współczesnych rozwiązań technologicznych, dlatego proponujemy najlepsze zabezpieczenia drzwi, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom najwyższy komfort. Jakie pytania o drzwi zewnętrzne kierowaliście do nas z województwa śląskiego?
  1. Chcę zamówić drzwi zewnętrzne w waszym sklepie. Chciałbym jednak, aby miały dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. Co mi radzicie?Składając zamówienie na drzwi zewnętrzne w sklepie Aluhaus, masz możliwość zamówienia dodatkowej ochrony cokołu ze stali nierdzewnej. To świetne rozwiązanie, jeżeli obawiasz się, że Twoje drzwi mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym. Oferujemy trzy dostępne warianty takiej ochrony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na ich temat, zerknij do zakładki „drzwi zewnętrzne” na naszej stronie internetowej.

  1. Myślę nad zakupem drzwi zewnętrznych z samozamykaczem. Jakie mam opcje do wyboru?W sklepie Aluhaus oferujemy dwie formy samozamykacza: ukryty i nawierzchniowy z szyną ślizgową. Ten pierwszy zapewnia jednocześnie funkcjonalność i wyjątkową estetykę. Jest całkowicie ukryty w płycie skrzydła. Dzięki temu szyna ślizgowa jest widoczna tylko przy otwartych drzwiach. Samozamykacz nawierzchniowy oferujemy z estetyczną płaską listwą. Dostępny jest w trzech kolorach (białym, srebrnym i brązowym), dlatego łatwo możesz dobrać go do wymarzonych drzwi.

  1. Jakie szyby do drzwi zewnętrznych posiadacie w swojej ofercie?Wybór u nas masz naprawdę duży. Jeżeli planujesz zakup drzwi zewnętrznych w naszym sklepie, wszystkie rodzaje szyb i efekt, jaki będą dawać, możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. W zakładce „Konfigurator drzwi” masz możliwość stworzenia własnego projektu drzwi zewnętrznych z różnymi rodzajami szyb. Każda z nich zapewnia inny odbiór estetyczny, dlatego warto przed zakupem sprawdzić, jak wybrany przez Ciebie model będzie się prezentował.

  1. Jaki jest najtańszy sposób na zwiększenie bezpieczeństwa drzwi zewnętrznych?W naszym sklepie znajdziesz wiele rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo drzwi zewnętrznych. Jednym z najtańszych sposobów jest zamówienie dodatkowych trzpieni antywyważeniowych. Montuje się je na stronie z zawiasami. Ich zadaniem jest skuteczne uniemożliwienie wyważenia drzwi. Jest to podstawowy sposób na zwiększenie bezpieczeństwa, jaki proponujemy naszym Klientom.

To właśnie w Będzinie, Bielsku-Białej, Cieszynie, Częstochowie, Gliwicach, Jaworznie, Katowicach, Mikołowie, Myszkowie, Olsztynie, Tarnowskich Górach i Żorach znajdziesz naszą pełną ofertę drzwi zewnętrznych.