Drzwi zewnętrzne pomorskie

/pomorskie

FAQ: Jakie pytania w województwie pomorskim mieliście do nas najczęściej?

Zależy Ci na dobrych jakościowo drzwiach zewnętrznych? Marka Aluhaus cieszy się wieloletnim doświadczeniem i najwyższym standardem w tworzeniu swoich projektów. Nasze produkty już od 25 lat zapewniają bezpieczeństwo, energooszczędność, najwyższy design i komfort użytkowania w jednym. Doskonałym tego przykładem są nasze projekty drzwi, które cieszą się ogromną popularnością. Jakie pytania właśnie o drzwi zewnętrzne kierowali do nas Klienci z województwa pomorskiego?
  1. Jaką mam pewność, że wybierając wasze drzwi zewnętrzne, stawiam na dobrą jakość?  Jednym z najważniejszych atutów naszych produktów jest ich wysoka wytrzymałość. Nie ulegają one bowiem zniszczeniu pod wpływem promieni UV oraz wilgoci. Odporne są również na rdzę, odkształcanie się i szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Wybierając nasze drzwi zewnętrzne, możesz mieć pewność, że stawiasz na stolarkę na lata. Jeżeli jednak obawiasz się ewentualnych uszkodzeń w trakcie użytkowania, gwarantujemy Ci 5 lat gwarancji na stolarkę i aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą.

  1. Czy posiadacie w ofercie automatycznie ryglujące się drzwi? Są one bezpieczne?  Oczywiście, że tak! W naszej ofercie dostępne są drzwi ELITE, które zostały zbadane i posiadają certyfikat w klasach odporności RC2 i RC3 wg EN 1627-1630, co pozwala dopasować je do indywidualnych wymagań bezpieczeństwa.  W katalogu na 2019 r. dostępnym na stronie naszego sklepu znajdziesz szczegółowy opis naszych propozycji zamków do automatycznie ryglujących się drzwi. Są to np. zamek Secury Automatic „z kliknięciem” oraz zamek Secury Automatic z Electromatic.

  1. Jak obsługuje się dostępny w waszym sklepie czytnik linii papilarnych i czym jest Bluetooth EKEY?  Dostępne w naszym sklepie czytniki linii papilarnych zapewniają kontrolę dostępu nie tylko za pomocą odcisku palca, ale również aplikacji mobilnej w obrębie zasięgu Bluetooth. Wszelkich zmian w zarządzaniu bazą użytkowników możesz dokonać w aplikacji, która posiada bardzo prostą administrację. Ponadto, masz możliwość czasowego dezaktywowania wybranych użytkowników. Urządzenie może zapamiętać aż 99 odcisków.

  1. Chciałabym zamówić w waszym sklepie drzwi zewnętrzne ze zdobnymi aplikacjami. Jaką mam pewność, nie wpłyną one negatywnie na wiatroszczelność?  Proponowane przez nas aplikacje na drzwiach zewnętrznych, wykonywane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest odporna na nawet najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne. Aplikacje są licowane z powierzchnią panelu, co dodatkowo ułatwia utrzymanie ich w czystości. To także dobre rozwiązanie do domu z małymi dziećmi, gdzie wszelkiego rodzaju ostre krawędzie mogą stanowić zagrożenie dla domowników.

Zainteresowany szerszą ofertą? Sprawdź, co przygotowały dla Ciebie konkretne miasta naszych partnerów: Bydgoszcz, Chojnice, Czersk, Gdańsk, Straszyn, Kościerzyna, Kwidzyn oraz Wejherowo.