Drzwi zewnętrzne podkarpackie

/podkarpackie

FAQ: W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące drzwi zewnętrznych, które zadawaliście nam w podkarpackim

Nasze drzwi zewnętrzne zdobyły swoją popularność ze względu na maksymalną trwałość, szczelność oraz bezpieczeństwo. Do tego całość prezentuje się fantastycznie dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru. Nie bez znaczenia są również nowoczesne dodatki, w postaci czytników linii papilarnych, czy systemów obsługiwanych za pomocą smartfona. A wszystko to jest w pełni przyjazne dla środowiska.  Stolarka Aluhaus może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, bez jakichkolwiek strat jakościowych!
  1. Znajdę w Waszej ofercie specjalne drzwi do domów nowoczesnych?  Jak najbardziej. W naszej ofercie przygotowaliśmy specjalną linię Futura. To drzwi zewnętrzne, które posiadają panele o futurystycznej stylistyce. Ta doskonale pasuje do budynków urządzonych w nowoczesnym stylu. Ich współczesną formę podkreślają geometryczne frezowania i aplikacje ze stali nierdzewnej. Do tego dochodzi możliwość zamontowania całej palety gadżetów, z czytnikami linii papilarnych na czele. W Aluhaus wybór masz naprawdę duży.

  1. Czy sklepy Aluhaus można znaleźć również za granicą?  Tak, możemy się tym pochwalić. Marka Aluhaus zdobywa kolejne doświadczenia już od 25 lat, otwierając w tym czasie 3 000 salonów! Te znajdziesz w m.in. w Polsce, ale generalnie działamy na terenie 13 krajów. Oczywiście listę konkretnych placówek stacjonarnych znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki temu z łatwością wybierzesz salon znajdujący się najbliżej Twojego domu.

  1. Czym różni się „Multikolor” od „Bikoloru”?  W naszym katalogu znajdziesz listę linii drzwi zewnętrznych, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Te posiadają swoje odpowiednie oznaczenia, m.in. „Multikolor” oraz „Bikolor”. Modele oznaczone, jako „Multikolor” mogą być w pełni personalizowane poprzez umieszczenie dwóch różnych kolorów na jednej płaszczyźnie. Z kolei modele „Bikolor” mogą być wykonane w różnym kolorze od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki temu wprowadzisz do swojego domu jeszcze więcej designu.

  1. Podobno można w Waszym sklepie samodzielnie zaprojektować drzwi. To prawda?  Zdecydowanie tak. Przykładamy ogromną uwagę do zadowolenia naszych Klientów. Właśnie dlatego dajemy Ci możliwość całkowicie samodzielnego zaprojektowania drzwi. Dajemy Ci do tego odpowiednie narzędzie dostępne na naszej stronie – „konfigurator drzwi”. W tym miejscu możesz wybrać dany model, wybrać kolory, rozłożenie przeszkleń, czy dodatki. Dzięki temu na bieżąco będziesz mieć podgląd na to, jak drzwi będą prezentować się w ich naturalnym środowisku.

Oto wszystkie miasta w województwie podkarpackim, w których znajdziesz naszą ofertę: Dębica, Jasło, Krosno, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Tarnobrzeg.