Drzwi zewnętrzne opolskie

FAQ: W województwie opolskim te pytania o drzwi zewnętrzne zadaliście nam najczęściej

Nasza marka konsekwentnie się rozwija, a przez to popularność drzwi zewnętrznych Aluhaus stale rośnie. W województwie opolskim regularnie otwieramy nowe salony stacjonarne. W trosce o Twoją wygodę postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu najpopularniejsze pytania i odpowiedzi, które zadają nam nasi Klienci. 
  1. Czy znajdę u Was drzwi przeznaczone do nowoczesnego domku jednorodzinnego?Jak najbardziej. W Aluhaus przygotowaliśmy kilka linii drzwi zewnętrznych, z których każda wyróżnia się swoimi indywidualnymi parametrami. Jeśli chodzi o nowoczesne domki jednorodzinne, to prym wiodą nasze dwa flagowe modele:  Tenvis oraz Elite. Więcej możesz o nich przeczytać na naszej stronie internetowej – tam podajemy szczegółowe parametry techniczne oraz dodatki, które możesz wybrać do swoich drzwi.

  1. Jaką mam pewność, że drzwi zewnętrzne spełnią moje wymagania dotyczące szczelności?W Aluhaus przykładamy ogromną uwagę do kryterium szczelności. Nasze modele posiadają szereg odpowiednich zabezpieczeń, czy uszczelnień. Do tego całość wypełnia odpowiedni gaz o właściwościach izolacyjnych. Przede wszystkim jednak Twoją gwarancją jest fakt, że wszystkie drzwi zewnętrzne od Aluhaus spełniają rygorystyczną normę EN 14351-1. Możesz być pewny, że z naszymi produktami będziesz mógł spać spokojnie – nawet w te najbardziej surowe zimy.

  1. Na jakiej zasadzie działa czytnik linii papilarnych dostępny w Waszych drzwiach?Naszym Klientom proponujemy szereg innowacyjnych rozwiązań do wyboru. Jednym z najpopularniejszych jest właśnie czytnik linii papilarnych. Dzięki niemu możesz kontrolować drzwi przy użyciu odcisku palca – nie jest to żadne science fiction, tylko XXI wiek! Nasz czytnik dostępny jest w wersji z dwoma przekaźnikami (np. funkcja otwarcia bramy za pomocą drugiego palca) bądź z wyjściem do centrali alarmowej. Do tego w jego pamięci możesz zapisać aż 150 palców – z pewnością wystarczy ich dla całej rodziny.

  1. Gdzie mogę odebrać kartę gwarancyjną do drzwi?Jeśli z jakiegoś powodu w Twoim zamówieniu nie znalazła się karta gwarancyjna, możesz ją śmiało i bez problemu odebrać w jednej z naszych placówek partnerskich, w której kupiłeś drzwi. Pamiętaj, że wszystkie proponowane przez nas modele drzwi zewnętrznych objęte są aż pięcioletnią ochroną. To nie wszystko, bowiem wszyscy nasi Klienci mogą liczyć dodatkowo na dziesięcioletnią ochronę powłoki lakierowej.

Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie dodatkowej w Brzegu.