Drzwi zewnętrzne małopolskie

/małopolskie

FAQ: O co w województwie małopolskim pytaliście nas najczęściej?

Marka Aluhaus cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Trudno się dziwić – nasi konstruktorzy zadbali o nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania oraz fantastyczne parametry techniczne dotyczące szczelności, czy odporności na włamania. Jeśli interesuje Cię najwyższa jakość, to doskonale trafiłeś. Zwłaszcza że w Aluhaus nie rzucamy słów na wiatr – skuteczność naszych drzwi potwierdzają liczne normy jakościowe. To wybór, na który zdecydowanie warto postawić!
  1. Czy w województwie małopolskim znajdę salony z drzwiami zewnętrznymi Aluhaus?  Tak, jak najbardziej. Aluhaus stale się rozwija, docierając ze swoją ofertą do kolejnych Klientów. Oznacza to rosnącą liczbę naszych sklepów stacjonarnych. Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy salon, wejdź w zakładkę „Gdzie kupić”, która znajduje się na naszej stronie internetowej. W ten sposób szybko wyznaczysz sobie trasę do sklepu.

  1. Czy mogę w Waszym sklepie zamówić drzwi z numerem domu?  Oczywiście, że tak! Na naszej stronie znajduje się zakładka „Konfigurator drzwi”. Tam możesz zaprojektować własne drzwi zewnętrzne, korzystając z bardzo szerokiego wachlarza możliwości. Numer domu jest jedną z opcji dodatkowych, jaką możesz wybrać, składając swoje zamówienie. Wybór takich drzwi jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również niebanalną ozdobą, wzbogacającą wygląd drzwi. Jeśli masz dodatkowe pytania, w związku z zamówieniem, czekamy na kontakt!

  1. Czy w sklepie Aluhaus dostanę drzwi z dodatkowym oświetleniem?  Zdecydowanie tak. Jeżeli planujesz zakup drzwi z dodatkowym oświetleniem, mamy dla Ciebie małą podpowiedź. Naszym zdaniem, spektakularny efekt wizualny daje połączenie wypełnień drzwi z bocznymi naświetleniami i dekoracyjni szybami piaskowymi. Podczas projektowania własnych drzwi,  możesz wybrać opcję piaskowania. Dajemy Ci możliwość personalizacji wzoru, jaki chciałbyś mieć na wymarzonych drzwiach. Jeżeli chcesz, aby oświetlenie drzwi pełniło dodatkową funkcję, to może być świetne rozwiązanie.

  1. Znalazłem na waszej stronie zakładkę „bezpieczne drzwi”. Co ona oznacza?  „Bezpieczne drzwi” to program zabezpieczeń, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Polega na zamontowaniu różnego rodzaju zabezpieczeń w drzwiach: czytnika linii papilarnych, klawiatury numerycznej, czytnika RFID, czytnika Blue&Code lub czytnika Sorex Blue Code. Dla wielu te nazwy brzmią kosmicznie… Jeżeli jednak czujesz, że standardowe zabezpieczenia drzwi są dla Ciebie niewystarczające, warto zadbać o swoje poczucie komfortu i spokojny sen. Na naszej stronie możesz zapoznać się z dokładnymi danymi dotyczącymi wspomnianych zabezpieczeń.

Oprócz oferty wojewódzkiej, sprawdź ofertę poszczególnych miast, a w tym: Bochni, Brzeska, Gdowa, Gorlic, Krakowa, Limanowej, Myślenic, Niepołomic, Nowego Sącza, Nowego Targu, Podłęża, Wieliczki, Olkuszu, Skawiny, Tarnowa, Trzebini, Wadowic.