Drzwi zewnętrzne łódzkie

/łódzkie

FAQ: Nasze odpowiedzi na pytania o ofertę drzwi zewnętrznych w województwie łódzkim

W Aluhaus łączymy bezpieczeństwo, łatwość użytkowania, nowoczesny design, energooszczędność i wytrzymałość, która utrzymuje się przez długie lata. Efektem są nowoczesne drzwi zewnętrzne, które zachwycają naszych Klientów  całym kraju. Dodatkowym atutem jest fakt, że przykładamy ogromną wagę do ochrony środowiska naturalnego. Stolarka ALUHAUS może być w 100% odzyskana jako surowiec wtórny, nie tracąc przy tym na swojej jakości!
  1. Czy można wyposażyć drzwi Aluhaus w dodatkowe pakiety?  Owszem. W Aluhaus znajdziesz nowoczesne drzwi zewnętrzne, które na każdym kroku zaskakują niebanalnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami. Do Twojej dyspozycji oddajemy także szereg dodatkowych pakietów, w tym m.in. kucia spełniające najwyższe wymagania klasy antywłamaniowej RC3, antywłamaniowe wkładki zamka, szyby antywłamaniowe, czy wielopunktowe zamki listwowe z optymalnym rozstawieniem kaset ryglujących na całej wysokości drzwi. Więcej szczegółów znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie internetowej!

  1. Znajdę w Waszej ofercie drzwi do nowoczesnego, minimalistycznego domu?  Zdecydowanie tak. Nasi konstruktorzy przygotowali kilka linii drzwi zewnętrznych, które wyróżniają się indywidualnymi parametrami i designem. W domach nowoczesnych szczególnie dobrze sprawdzają się drzwi z linii Groove. Składają się na nie m.in. panele o futurystycznej stylistyce, która doskonale sprawdza się właśnie w budynkach z nowoczesnym stylem. Ich wyjątkowy design dodatkowo podkreślają geometryczne frezowania.

  1. Czy znajdę w Waszej ofercie drzwi energooszczędne?  Tak. Naszym Klientom proponujemy drzwi zewnętrzne o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Ich sekret tkwi w odpowiednim wypełnieniu przestrzeni materiałem o wysokiej izolacyjności. Dodatkowo, na specjalne życzenie Klientów, możemy wyposażyć dany model w  dodatkowe wkłady termoizolacyjne, zamykające środkową przestrzeń profili. Nasze drzwi gwarantują, że do wnętrza nie wedrze się mróz, nawet w te najzimniejsze miesiące.

  1. Podobno w Aluhaus można samemu zaprojektować swoje drzwi zewnętrzne?  To prawda. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy specjalne narzędzie (w zakładce „konfigurator drzwi”), dzięki któremu będziesz mógł zwizualizować sobie wymarzony model drzwi. Do twojej dyspozycji oddajemy ogromną paletę barw (w tym drewnopodobnych) oraz możliwość dodawania przeszkleń (możesz nawet wybrać rodzaj użytego szkła), czy dodatkowych podświetleń. To najlepszy sposób na sprawdzenie, jak dane drzwi będą wyglądały już po zamontowaniu w Twoim domu.

Sprawdź ofertę drzwi zewnętrznych w konkretnych miastach woj. łódzkiego: w Łodzi, Pabianicach, Piotrkowie Trybunalskim i Zduńskiej Woli.