Technika bezpieczeństwa

Szeroka gama modeli zasuwnic. W wersji podstawowej zastosowana została zasuwnica wielopunktowa ryglowana manualnie Secury MR2. W ofercie dostępna jest również zasuwnica Automatic A2, którą uzyskaliśmy dzięki użyciu wyzwalaczy - wystarczy domknąć ją wraz ze skrzydłem, aby zamknąć dom. Wskutek dodania kolejnego punktu poniżej kasety głównej zamka uzyskaliśmy zasuwnicę Automatic A3 – dostępną wyłącznie w ALUHAUS. Zapewnia ona wysoki poziom ochrony przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności i ergonomii. Najbardziej zaawansowanym zamkiem posiadającym podwójne kasety ryglujące jest zasuwnica Automatic A4.

Technika bezpieczeństwa

Pochwyty

Szeroki wachlarz wzorów pochwytów, które nadają wejściu indywidualny charakter.

Okucia i akcesoria

Okucia i akcesoria
Subtelnie wyglądający zawias

który idealnie komponuje się z elegancką linią drzwi ALUHAUS. Masywny korpus, wykonany z tłoczonego aluminium i następnie anodowany, stanowi wraz z aluminiowym trzpieniem łożyska podstawę wysokiej stabilności zawiasów. Antywłamaniowość drzwi podwyższają dodatkowo montowane między skrzydłem a ościeżnicą trzpienie antywyważeniowe.

Okucia i akcesoria
Elegancka klamka

z dzielonym szyldem i rozetką, wykonana jest z trwałego stopu, który nadaje jej luksusowy wygląd. Wyjątkowy kształt klamki zapewni wygodę i lekkość użytkowania.

Okucia i akcesoria
Podbudowa progu

Za dodatkową opłatą można zamówić domontowanie podbudowy progu, w celu zapewnienia stabilnego montażu dla drzwi.

Poszerzenia są dostępne w pokazanych wymiarach, z których można złożyć podwalinę o potrzebnej wysokości.


Okucia i akcesoria

Silnik ELECTROMATIC

Silnik elektryczny z zamkiem ryglowanym automatycznie oraz dodatkowym wyposażeniem sterującym cofnie rygle do skrzydła za nas.

Okucia i akcesoria

Trzpienie antywyważeniowe

Montowane na stronie z zawiasami, skutecznie uniemożliwiają wyważenie drzwi. Są zdecydowanie najtańszym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa.

Okucia i akcesoria

Samozamykacz szynowy

Samozamykacz nawierzchniowy z szyną ślizgową do drzwi to nowoczesne urządzenie zamykające. Powoduje automatyczne domknięcie drzwi, nawet w sytuacji, gdy pozostawisz je uchylone. W standardzie z bezstopniową regulacją położenia blokady otwarcia do 180 stopni.

Okucia i akcesoria

Elektrozaczep

Współpracuje ze standardową zasuwnicą zamontowaną w skrzydle z zastosowaniem pochwytu z klamką. W połączeniu z systemami domofonowymi, wideodomofonowymi lub przy użyciu pilota umożliwia zdalne odryglowanie drzwi.

Wzory szyb ornamentowych

Szyby drzwiowe